Kariyer

Şirketimizin stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda insan gücü ihtiyacını karşılamak ve bu gücü en verimli şekilde değerlendirerek devamlılığını sağlamak, ana politikamızdır. Bu vizyon ile, SİBA’nın dünya çapında rekabet edebilme yeteneklerini geliştirmek ve faaliyet konusunda lider bir konuma getirmek başlıca hedefimizdir. Bu hedefimizi, yenilikçi ve kendilerini sürekli geliştirmeye ve öğrenmeye açık tutan çalışma arkadaşlarımızın katkılarıyla bir şirket kültürü haline getirmeyi arzu ediyoruz. Bu kapsamda temel ilkelerimiz, çalışma arkadaşlarımıza sürekli kendini geliştirme olanakları sağlamak, düzenlediğimiz etkinliklerle motivasyonu artırmak, maddi ve manevi haklarının korunmasını gözeterek, şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemektir.

Şirketimiz için şu anda açık pozisyon olarak;  

·         Baraj Projeleri konusunda 10 yıl tecrübeli, İngilizce bilen, Ankara merkez ofisde görevlendirilmek üzere İnşaat Mühendisi,

·         Baraj ve Hidroelektrik Santral Uygulama Projeleri konusunda asgari 5 yıl tecrübeli, Ankara merkez ofisde görevlendirilmek üzere Teknik Ressam aranmaktadır.

Lütfen aşağıdaki formu doldurup CV nizi ekleyerek gönderiniz ya da insankaynaklari@sibaelektrik.com adresine mail atınız.

Bunun dışında diğer alanlarda CV göndermek için yine aşağıdaki kısmı kullanabilirsiniz.